O Nas

KTO, CO, JAK I DLACZEGO
POZNAJ NAS

To co nas skłoniłoby stworzyć coś razem to pasja, to co tworzy z nas zgrany zespół to przyjaźń, to co pozwala nam osiągać sukces to wspólna praca. My – to dwie pary: Ewelina z Maćkiem i Piotr z Asią.

Jesteśmy jak puzzle, każdy inny, ale razem pasujemy do siebie, uzupełniamy się i stanowimy spójną całość. Maciek -pasjonat wędkarstwa, którego żadne okoliczności nie są w stanie zaskoczyć. Przygotowany na każdą okazję i zabezpieczony na każdą ewentualność, nawet tę nieoczywistą. Zna każdą śrubkę na pokładzie, a jednostkę traktuje jak swoją drugą córkę. Jego największa pasja to ludzie. Umie ich słuchać i wie jak z nimi (wszystkimi) rozmawiać. Człowiek, który szczerze mówi to co myśli, nie owija w bawełnę, a i tak wszyscy go lubią :).

Tato dwójki nastolatków, amator sportów wodnych i motorowodnych. Kocha morze, ale dla rodziny i przyjaciół gotowy też jest zdobywać góry. Na każdej wyprawie przygotowany na wszystko, jak Mc Gajwer z niczego zrobi namiot i zimne piwko wyciągnie z podręcznej lodówki, którą nie przez przypadek ma w bagażniku. Ewelina, żona Mc Gajwera, uwiecznia aparatem piękne chwile, krajobrazy, momenty. To co uwieczni na zdjęciach przenosi do naszych Social Mediów, żeby pokazać wam kawałek tego co jest naszą pasją. Uwielbia rower i jogging, uzdolniona artystycznie tworzy piękne rękodzieła. Zawsze subtelnie uśmiechnięta jest oazą spokoju, którego często brakuje pozostałej trójce. Pasjonatem dwóch kółek jest też Piotr. Rower zabiera wszędzie ze sobą, bo to on daje mu poczucie wolności i niesamowity wycisk. Marzyciel stąpający twardo po ziemi dodaje nam skrzydeł, ale potrafi sprowadzić na ziemię. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę, tato trójki dzieci jest mistrzem w organizowaniu wolnego czasu. Piesze i rowerowe wycieczki, ogniska, kalambury i podchody. Wszystko to co, może pomóc zrelaksować się po pracy. Asia, czyli ja – jak nie biegam to ćwiczę, jak nie ćwiczę to biegam. Ruch jest dla mnie jak powietrze, więc jak już wszystkich przeczołgam, idę pomedytować. Jestem żoną Piotra, więc odnaleźć spokój przy trójce dzieci jest umiejętnością na miarę sprawności harcerskich :). Filolog z wykształcenia czytam i piszę na zmianę. Próbuję nasze pomysły i marzenia ubrać w słowa, by móc się nimi z Wami podzielić.

0
Odwiedzonych Miejsc
0
Zadowolonych Klientów
0
Przebytych Mil
0
Złowionych Ryb
odkryj nasze usługi
Usługi dodatkowe
zaręczyny

Zastanawiasz się jak zaskoczyć ukochaną? Jak sprawić, żeby zapamiętała ten dzień, tę chwilę, ten moment na zawsze?

Szukasz wnętrza niebanalnego? Otoczenia niezwykłego? Nietuzinkowej atmosfery?

Mamy idealnie to, czego szukasz. Pływające Domki na wodzie to przestrzeń na tak wyjątkowe okazje jaką, są zaręczyny. Zorganizujemy wszystko tak, żeby było romantycznie, klimatycznie i zjawiskowo. Ty będziesz musiał zadać tylko jedno pytanie. ☺

urodziny

Każdy chce, żeby dzień urodzin był wyjątkowy, inny niż wszystkie, ale  nie każdy lubi sale pełne gości i tańce do białego rana. Dla tych, którzy chcieliby spędzić ten wyjątkowy dzień w roku, w kameralnej atmosferze, z lampką wina, elegancką kolacją i przy blasku księżyca* serdecznie zapraszamy do naszych pływających domków. Będzie oryginalnie,  wyjątkowo i nie sztampowo.

*Blask księżyca zapewniamy w okolicach pełni ☺

prezent

Wyczerpały Ci się już pomysły na zaskakujący  prezent? Taki, którego obdarowany nie wyrzuci w kąt? Taki który zostanie na długo w jego pamięci, bo będzie przywoływał niezapomniane wspomnienia?

To mamy dla Ciebie taki pomysł na prezent: voucher na pobyt w naszych pływających domkach. Nietuzinkowy, oryginalny pomysł na spędzenie wolnego (ale i nie tylko) czasu. Obdarowany sam decyduje, kiedy i z kim (a może sam) chce wykorzystać voucher.  Rejs po rzece, kolacja w przystani i śniadanie o wschodzie słońca. Brzmi obiecująco?
Podaruj to co, najcenniejsze: czas na relaks i wypoczynek.

mobilność

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie, czytasz dobrą książkę, pijesz gorącą herbatkę lub zimne piwko ☺, albo kolacja przy świecach, delikatna muzyka, blask księżyca a za oknem…
A za oknem świat się cały czas zmienia, raz dzikie szuwary, raz bezludne nabrzeże, a może pełna życia marina. Spędzaj wolny czas, gdzie chcesz i jak chcesz. Możesz zacumować na zalewie, możesz zwiedzać Wrocław od strony Odry, możesz przetrzeć szlaki wodne gdzie Cię nurt Odry poniesie.
Nasze domki są w pełni wyposażone, sypialnia łazienka, kuchnia i to wszystko mobilne, bezpiecznie i po Twojemu.

boat office

W nowej rzeczywistości biuro może być wszędzie dlatego, jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł efektywnie popracować, a jednocześnie wypoczywać, zapraszamy na nasze jednostki.
Nic tak nie pomaga w pracy, jak wyśmienite otoczenie i spokój umysłu. To właśnie znajdziesz u nas: ciszę, która pozwoli Ci się skupić i popracować a otaczająca natura pomoże szybko się zregenerować.
Tu praca staje się czystą przyjemnością.

rocznica

Uroczysta kolacja we dwoje, romantyczny rejs po rzece i zachodzące słońce na horyzoncie… Tak z nami możesz spędzić ważny dla Ciebie dzień.

Walentynki, rocznicę ślubu, pierwszej randki czy pierwszego pocałunku możesz teraz świętować na pokładzie domku na wodzie. Zorganizujemy Wasz wieczór, żeby na długo został w waszej pamięci, no i tak, żeby po zachodzie słońca, zobaczyć leniwie budzący się jego wschód ☺