O nas

To co nas skłoniło by stworzyć coś razem to pasja, to co tworzy z nas zgrany zespół to przyjaźń, to co pozwala nam osiągać sukces to wspólna praca. My – to dwie pary: Ewelina z Maćkiem i Piotr z Asią.

Jesteśmy jak puzzle, każdy inny, ale razem pasujemy do siebie, uzupełniamy się i stanowimy spójną całość. Maciek -pasjonat wędkarstwa, którego żadne okoliczności nie są w stanie zaskoczyć. Przygotowany na każdą okazję i zabezpieczony na każdą ewentualność, nawet tę nieoczywistą. Zna każdą śrubkę na pokładzie, a jednostkę traktuje jak swoją drugą córkę. Jego największa pasja to ludzie. Umie ich słuchać i wie jak z nimi (wszystkimi) rozmawiać. Człowiek, który szczerze mówi to co myśli, nie owija w bawełnę, a i tak wszyscy go lubią :).

Tato dwójki nastolatków, amator sportów wodnych i motorowodnych. Kocha morze, ale dla rodziny i przyjaciół gotowy też jest zdobywać góry. Na każdej wyprawie przygotowany na wszystko, jak Mc Gajwer z niczego zrobi namiot i zimne piwko wyciągnie z podręcznej lodówki, którą nie przez przypadek ma w bagażniku. Ewelina, żona Mc Gajwera, uwiecznia aparatem piękne chwile, krajobrazy, momenty. To co uwieczni na zdjęciach przenosi do naszych Social Mediów, żeby pokazać wam kawałek tego co jest naszą pasją. Uwielbia rower i jogging, uzdolniona artystycznie tworzy piękne rękodzieła. Zawsze subtelnie uśmiechnięta jest oazą spokoju, którego często brakuje pozostałej trójce. Pasjonatem dwóch kółek jest też Piotr. Rower zabiera wszędzie ze sobą, bo to on daje mu poczucie wolności i niesamowity wycisk. Marzyciel stąpający twardo po ziemi dodaje nam skrzydeł, ale potrafi sprowadzić na ziemię. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę, tato trójki dzieci jest mistrzem w organizowaniu wolnego czasu. Piesze i rowerowe wycieczki, ogniska, kalambury i podchody. Wszystko to co, może pomóc zrelaksować się po pracy. Asia, czyli ja – jak nie biegam to ćwiczę, jak nie ćwiczę to biegam. Ruch jest dla mnie jak powietrze, więc jak już wszystkich przeczołgam, idę pomedytować. Jestem żoną Piotra, więc odnaleźć spokój przy trójce dzieci jest umiejętnością na miarę sprawności harcerskich :). Filolog z wykształcenia czytam i piszę na zmianę. Próbuję nasze pomysły i marzenia ubrać w słowa, by móc się nimi z Wami podzielić.

Asia i Piotr

Ewelina i Maciej

TOP
Domki
Mobilne